نمایشگاه هنر قرآنی ایران در امارات

به همت رایزنی فرهنگی کشورمان نمایشگاه هنر ایرانی با عنوان ‘جایگاه قرآن کریم در هنر ایرانی’ در تالار قصر الامارات شهر ابوظبی برگزار می شود.

نمایشگاه هنر قرآنی ایران در امارات

نمایشگاه هنر ایرانی با عنوان “جایگاه قرآن کریم در هنر ایرانی” به همت رایزنی فرهنگی ایران در ابوظبی و با همکاری مؤسسه فرهنگی آراد در بزرگترین تالار شهر ابوظبی (قصر الامارات) با حضور مقامات رسمی، علما و شخصیتهای دینی، فرهنگی، دیپلماتها و سفرای کشورهای خارجی مقیم امارات، سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در ابوظبی برگزار و توسط شیخ نهیان بن مبارک آل نهیان وزیر فرهنگ و جوانان امارات عربی متحده افتتاح شد.

نمایشگاه هنر قرآنی ایران در امارات
وزیر فرهنگ امارات با مشاهده آثار فاخر هنری ارائه شده در این نمایشگاه ضمن تجلیل از هنر ایرانی در گفتگو با خبرنگاران از تلاش رایزنی فرهنگی ایران تشکر و قدردانی کرد و اظهارداشت: آثار هنری عرضه شده در نمایشگاه بسیار فاخر و منحضر بفرد بوده و برگزاری این نمایشگاه گامی بسیار ارزشمند در جهت توسعه همکاریهای فرهنگی و هنری فیمابین جمهوری اسلامی ایران و امارات عربی متحده محسوب می شود.

نمایشگاه هنر قرآنی ایران در امارات
شیخ نهیان بن مبارک آل نهیان از هنرنمایی هنرمندان ایرانی نیز تقدیر کرد.
در این نمایشگاه که در آستانه دهه مبارکه فجر و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت، چهارجلد نفیس از قرآن کریم و آثار هنرمندان برجسته کشورمان از جمله حمید عجمی، سلیمان سعید آبادی، امیر هوشنگ آقامیری، محسن فولادی عرضه شده است.

نمایشگاه هنر قرآنی ایران در امارات

منبع : خبرگزاری مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه