علیرضا تغابنی متولد 1356 تهران است و ورودی 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری بوده ، که پس از اتمام آن در 1381 ، با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد .


علیرضا تغابنی متولد 1356 تهران است و ورودی 1374 دانشگاه گیلان در رشته معماری بوده ، که پس از اتمام آن در 1381 ، با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال 1386آنرا به اتمام رساند. بعد از حدود 8 سال کار در مهندسین مشاور مختلف در سال 1383 بصورت مستقل به طراحی و تمرین معماری پرداخت و در سال 1387 با مشارکت، دفتر رازان را تاسیس نمود و به مدیریت آن پرداخت.
با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 1

 در سال 1388- با حفظ امتیاز و مالکیت معنوی طرح های گذشته خود - دفتر معماری "دیگر "را پایه کذاری کرد و هم اکنون دفتر وی با این نام مشغول فعالیت است. حاصل این دوره هشت ساله،طراحی بیش از چهل پروژه وجوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها دو بارکسب رتبه اول در جایزه بزرگ معمار (ویلایی برای یک دوست در سال 87 و ویلای امیر در سال90)، رتبه دوم جایزه بزرگ معمار(ویلای کوهسار در سال 91)، رتبه اول مسابقه طراحی نما(ساختمان 93 تهرانپارس در سال 88 ) و فینالیست شدن در فستیوال معماری بارسلونا (ساختمان نظام مهندسی قزوین در سال 90) بوده است. او از سال 1381 به تدریس در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین داشگاه فردوسی مشهد، مشغول بوده است. و نمایشگاه های انفرادی و جمعی نقاشی برگزار کرده است.
با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 2
خانه متحرک دروس


با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 3
سازمان نظام مهندسی قزوین


با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 4
ساختمان شماره 93 تهرانپارس


با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 5
ویلای امیر


با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 6
ویلای دروس


با طراح پروژه خانه متحرک دروس آشنا شوید - تصویر 7
ویلایی برای یک دوستگردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : www.etoood.comکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه