دو رنگ قرمز و سفید، رنگ هایی هستند که در تزئینات مربوط به ایام کریسمس و سال نو میلادی بسیار مناسب بوده و خانه را در این فصل شاد و روشن می سازد.


دو رنگ قرمز و سفید، رنگ هایی هستند که در تزئینات مربوط به ایام کریسمسبسیار مناسب بوده و خانه را در این فصل شاد و روشن می سازد.

تزئین کمدها
بالای میز آرایش و یا کمد های لباس می توان یک نردبان بسیار سبک به رنگ قرمز قرار داده و جوراب هایی به رنگ قرمز و سفید به آن آویزان کرده و هم چنین می توان یک تاج گل قرمز تزئینی به آن آویزان کرد. یک ریسمان تزئینی سبز رنگ جلوی آن بزنید و در نهایت یک صندلی سفید رنگ روبروی آن قرار داده و یک سطل سفید رنگ که روبان هایی به رنگ قرمز بر روی آن وجود دارد را قرار دهید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 1 

دستمال غذا
برای داشتن میز آشپزخانه کریسمسیمی توانید دستمال هایی را به رنگ قرمز و سفید تهیه کرده و برای این کار می توانید دو پارچه از این دو رنگ را روی هم قرار داده و به هم بدوزید  و برای تک تک اعضای خانه ،یکی از این دستمال ها را اختصاص دهید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 2 

درخت کریسمس
این درخت مصنوعی که به رنگ سبز می باشد را در گوشه ای از سالن قرار داده و وسایل تزئینی قرمز و سفید مانند توپ های رنگی به آن آویزان کرده و زیر آن نورافکنی به رنگ قرمز قرار داده و در نهایت جعبه های هدیه اتان را دورتادور این درخت بگذارید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 3 

تاج گل شکری
آب نبات های شکری قرمز رنگ را روی یک تاج بسیار ساده که پر از آب نبات های تزئینی سفید رنگ می باشد، قرار دهید. در نهایت پائین آن یک روبان زیبا که به دو رنگ قرمز و سفید می باشد دوخته و آن را به دیوار نصب کنید.
 ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 4

نمایش برفی
گوشه ای از سطح زمین را در نظر گرفته و به دیوار آن قسمت تزئینات دیواری که به شکل برف می باشند نصب کرده و برای این کار می توانید از از فوم سفید رنگ برای درست کردن این توپ های برفی استفاده کنید و در نهایت یک صندلی قرمز رنگ که روی آن یک جفت چکمه ی قرمز با توپ توپ های سفید هم وجود داشته باشد بگذارید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 5 

جوراب ساق بلند بابانویلی
جوراب هایی که ساق بلند دارند و به رنگ قرمز می باشند را تهیه کرده و داخل آن را پر از آب نبات های خوشمزه کنید و بالای تمام این آب نبات ها یک روبان سبز بزنید و در نهایت آن را روی صندلی ای که برای نشستن در شب کریسمس آن را تهیه کرده اید قرار دهید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 6 

دکورهای کریسمسی
یک کمد به رنگ سفید تهیه کرده و انواع اشیاء قرمز رنگ را داخل آن قرار دهید .این دکورهای تزئینی را از هر جایی می توانید تهیه کنید و داخل این کمد را با این وسایل پر کنید. هم چنین می توانید کارت های تبریک قرمز رنگی درست کرده و هر کدام را برای مهمانان در نظر بگیرید و آنها را داخل این کمد قرار دهید و در نهایت یک دکور بسیار زیبا را برای خانه درست کنید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 7 

آلاچیق
این آلاچیق دنج در کنار پنجره درست شده است. روی یک تخت چوبی چند بالش به رنگ های سفید و قرمز قرار داده و به این ترتیب توانسته اید جایی را برای استراحت در ایام کریسمس و مناسب با این روزها آماده کرده اید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 8 

مهره های تزئینی
مهره های قرمزرنگی را داخل یک ریسمان کرده و آن را به صورت یک رشته ی تزئینی دراز روی پرده ی سفید رنگی قرار داده و آن را آویزان کنید.
ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 9 

کاسه ی تزئینی
زیور آلات سنتی و شیشه ای وکلاسیک خود را که به رنگ های قرمز و سفید می باشند را داخل یک کاسه ی سفید رنگ قرار داده و در نهایت یک دکور بسیار شیک و زیبا را در گوشه ای از خانه قرار دهید.
 ایده هایی جالب به رنگ سفید و قرمز برای سال نو میلادی - تصویر 10تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه