در اینجا ایده هایی بسیار جدید برای درست کردن انواع صنایع دستی بسیار جذاب و ترسناک را به شما نشان داده ایم.


تزئیناتی بسیار جدید و زیبا که می توانید طرز درست کردن آنها را یاد بگیرید و در دکوراسیون و تزئین خانه تان از آن ها استفاده کنید.

گلدانی از کدو تنبل
در اینجا با کدو تنبل یک گلدان سنگی درست کرده ایم .به این ترتیب که یک کدو تنبل را تهیه کرده و آن را به رنگ نقره ای کدر در می آوریم و سپس سر کدو مقداری خزه های سبز قرار دهید تا به یک گلدان شباهت بیشتری پیدا کند .سپس داخل آن را پر کنید از شاخه هایی از گل های سیاه رنگ مصنوعی و یا حروف انگلیسی که کاغذی باشند. در نهایت این گلدان را روی یک میز شیشه ای قرار دهید و دورتادور آن را پر از شمع کرده و به این ترتیب یک دکور بسیار زیبا درست کنید. 
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 1
 
برگ های کاغذی شبحی شکل  
در اینجا به کمک کاغذ سفید باید تعدادی برگ های کاغذی درست کرده و روی آنها جای چشم را سیاه کنید و دقت کنید تا مدل برگ ها را در نهایت به مانند یک روح ترسناک دربیاورید .در آخر تمامی این برگ ها را به یک نخ با هم وصل کنید و بعد آن را به نرده های راه پله ی خانه اتان آویزان کنید.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 2
 
تزئین کدو تنبل 
این یکی ازآسان ترین روش های درست کردن یک دکوراسیون بسیار زیبا می باشد. کدو تنبل بدون نیاز به کنده کاری می تواند به راحتی یک وسیله تزئینی بسیار زیبا باشد. کل کدو را سبز رنگ کرده و سپس با قلم مو و استفاده از رنگ های دیگر باید برای آنها چشم و ابرو دربیاورید و روی آن دایره هایی زیبا را با رنگ کرم و نارنجی و زرد طراحی کنید.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 3
 
فانوس های ترسناک
در اینجا استوانه های شیشه ای در اندازه های گوناگون را در نظر بگیرید و سپس دورتادور آنها کاغذهای رنگی و معمولا به رنگ نارنجی کمرنگ یا زرد بچسبانید. سپس داخل آنها یک شمع یا چراغ کوچک قرار دهید و از نور زیبایی که کمی از داخل آن پیداست لذت ببرید.

 نکته : برای اینکه این فانوس ها کمی ترسناک باشند بهتر است روی کاغذی که به آن چسبیده شده است طرح هایی از چشم و ابرو و لب ودندان دربیاورید.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 4
 
گلدانی شبیه به یک گربه وحشت زده 
کوزه سیاهی را تهیه کرده و یک جفت چشم وحشتناک شبیه به چشم های یک گربه روی آن حکاکی کنید. برای این کار می توانید جایی از گلدان را که قرار است چشم را در آنجا در بیاورید را خالی کنید و سپس داخل آن را با چشمان ترسناکی که فوم سفید درست شده است پر کنید. برای این کار می توانید از چسب حرارتی استفاده کنید و درنهایت گلدان را پر از شن و ماسه های پلاستیکی کرده و گل هایی را داخل آن قرار دهید و در نهایت این دکور زیبا را در گوشه ای از خانه قرار دهید.

نکته : برای اینکه نمای کلی این دکور در شب بسیار به چشم بیاید و هیجانی و جذاب باشد بهتر است از گل هایی با رنگ های خیره کننده استفاده کنید.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 5
 
گل آفتابگردان ترسناک
این گل زیبا چهره ای بسیار وحشتناک دارد. برای این کار با پوست پرتقال چشم و ابروهای ترسناکی را درآورده ایم و سپس به کمک چسب آنها را وسط گل می چسبانیم.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 6
 
قاب های ترسناک روی دیوار
درست کردن یک اثر هنری ترسناک بر روی دیوار بسیار لذت بخش است. در ابتدا قاب های شیشه ای که دورتادور آنها قاب مشکی داشته باشد و در اندازه های گوناگون باشد را تهیه کرده و سپس داخل آنها انواع کاراکترها مانند کاراکتر آلیس در سرزمین عجایب را روی کاغذ رسم کرده و قرار میدهیم. سپس باید این قاب ها را به شکل کج و اریب روی دیوار نصب  و یا آویزان کرد. بهتر است برای طراحی کاراکترها بر روی کاغذ از رنگ  قهوه ای تیره استفاده کرد. 

نکته :
این ایده به کمک قاب هایی که دیگر به درد نمی خوردند و از بین رفته اند هم می تواند انجام شود.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 7
 
تزئینی ترسناک آکاردیونی
با یک کاغذ به رنگ نارنجی تیره باید یک دکور پلیسه ای به مانند اشکال آکوردئونی درست کرده و سپس با کاغذی به رنگ دیگر روی آن کلماتی مانند FUN  به معنای سرگرمی یا BOO  به معنای طلسم را درست کرده و بچسبانید. در نهایت این شبیه به یک حلقه گل بسیار زیبایی خواهد شد که می توانید آن را به یک ریسمان وصل کرده و جلوی یکی از دیوار ها آن را آویزان کنید.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 8
 
شمع شبحی 
سه عدد شمع در اندازه های مختلف را به ترتیب در کنار یکدیگر قرار داده و سپس به کمک یک طناب روی هر کدام حروف کلمه ی BOO  که به معنای طلسم می باشد را می چسبانیم. برای این مدل دکور بهتر است شمعدان ها در ارتفاع های مختلفی قرار داشته باشند.
ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 9
 
ستاره های تزئینی وحشتناک
این ستاره ها در ابتدا به کمک لوازمی چون مقوا و رنگ و ...درست شده و سپس وسط آنها با عکس هایی از اشباح پر شده و به جاهای مختلف خانه آویزان می شود.
 ایده هایی جالب برای درست کردن یک دکوراسیون جذاب و ترسناک - تصویر 10تهیه و ترچمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه