ما در اینجا انواع گوناگونی از این مدل کارت ها را به شما نشان داده و طرز درست کردن آنها را بیان کرده ایم که می توانید از این ایده ها برای کارت تبریک روز مادر ایده بگیرید.


مادر همیشه ثابت کرده است که چقدر فرزندانش را دوست دارد و به آنها عشق می ورزد و حال که به روز مادرنزدیک می شویم برای جبران این زحمات و ابراز تشکر از او پیشنهاد می شود ،کارت های تبریکی زیبا که کار دست خودتان می باشد درست کرده و آنها را به مادرتان تقدیم کنید. ما در اینجا انواع گوناگونی از این مدل کارت ها را به شما نشان داده و طرز درست کردن آنها را بیان کرده ایم که می توانید این مدل ها را ببینید و خودتان یکی از این ها را درست کنید.

بهار سرشار از رنگ های متنوع بوده و حال که روز مادربا این روزهای زیبا مطابق شده است ،بهتر است از یک کارت رنگی و بهاری برای تقدیم به مادران عزیز استفاده کینم و برای درست کردن این مدل کارت باید در ابتدا یک تکه مقوای رنگی مثلا به رنگ صورتی را انتخاب کرده و بعد هم روی آن مقواهای رنگی دیگری بچسبانید و با مقواهای طرح دار و به رنگ های روشن دایره های کوچکی را در آورده و روی آن بچسبانید.خواهید دید که این کارت چقدر زیبا و دلنشین خواهد شد.در پایان یک روبان زیبا بالای آن ببندید.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 1
 
کارت تشکر برای روز مادر کارت
برای نشان دادن تشکر و قدردانی خود از مادرتان می توانید این مدل کارت را که سرشار از محبت می باشد درست کرده و به او تقدیم کنید.روی یک کارت ساده چند شکل قلب درآورده و روی آن می چسبانیم و بعد هم با قلم های رنگی پائین کارت کلمه YOU THANK که به معنای تشکر از او می باشد را نوشته و به این سادگی و زیبایی او را به مادر تقدیم می کنیم.
ایده ��ایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 2
 
کارت صورتی و گل میخک برای روز مادر
این کارت برای روز مادربسیار مناسب بوده و بسیار هم زیبا می باشد. یک تکه کارت سفید ساده را در نظر گرفته و بعد هم هر دو طرف کارت را سوراخ کرده و روبانی صورتی رنگ را از داخل آن عبور داده و قبل از آن باید این روبان را دورتادور یک گلدانی که یک گل میخک صورتی هم داخل آن قرار دارد بست ودر نهایت این کارت را روی میزی قرار داده و یادتان نرود که داخل کارت پیامی برای مادرتان از تبریک این روز بنویسید. 
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 3
 
کارت پروانه ای برای روز مادر
یک کارت ساده که تنها در درست کردن آن  از یک الگوی مقوایی به شکل پروانه استفاده شده است توانسته این مدل کارت را بسیار زیبا و جذاب کند. همانطور که در تصویر می بینید روی کارت اصلی که مستطیلی می باشد ،یک کارت کوچک چسبانده شده و در لبه ی آن این پروانه را چسبانده ایم.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 4
 
کارت را ه راه روز مادر 
این مدل کارت توسط برش الگوهای مختلف و کاغذهای رنگی زیادی درست شده است و خلاقیت زیادی در درست کردن این کارت استفاده شده است.همانطور که می بینید از مقواهایی با طرح های گوناگون استفاده شده و در نهایت یک روبان صورتی روی آن بسته شده است.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 5
 
کارت گل برای روز مادر 
این کارت که مخصوص روز مادراست گواهی و  شایان ستایش و تشکر از زحمات او می باشد. یک تکه مقوای ساده ی رنگی را از وسط تا کرده و بعد هم روی یک ورق کاغذ نقاشی زیبایی از گل های بهاری کشیده و در نهایت این کاغذ را روی مقوا می چسبانیم و بالای آن هم یک روبان زیبا بسته و حتی می توانید روی یک تکه مقوای کوچک نام MOM  را نوشته و پائین کارت بچسبانید. این مدل کارت برای هدیه دادن بچه ها به مادرشان بسیار مناسب می باشد.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 6
 
کارت قلب
بهترین راه برای اینکه بتوانید به مادرتان ثابت کنید که چقدر او را دوست دارید این است که یک کارت تبریک به شکل قلب به او اهدا کنید .برای درست کردن این مدل کارت کافی است که یک مقوای مستطیلی شکل نسبتا دراز را در نظر گرفته و پائین آن را مانند تصویر به صورت چند لایه در آورده و بعد با مقواهای رنگی چند شکل قلب درآورده و داخل هرکدام از این لایه ها یکی از این قلب ها را بگذارید.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 7 

کارت دایره ای روز مادر
دو تکه کاغذ که یکی آبی رنگ و گرد باشد و دورتادور آن کنگره دار است را در بیاورید  و دیگری هم فقط گرد باشد و این تکه کاغذ می تواند حتی گلدار و طرح دار هم باشد .این دو را روی هم چسبانده و بعد هم  یک تکه مقوا برداشته و روی آن پیامی از تبریک این روز را نوشته و روی کارت می چسبانیم.در بالای آن هم یک روبان آبی رنگ گره می زنیم.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 8
 
کارت حرف M  مخصوص روز مادر
حرف M  که مخفف نام مادر می باشد را می توان روی یک کارت ساده چسباند. برای این مدل کارت بهتر است از دو رنگ مقوا استفاده شود و یکی برای خود کارت اصلی و دیگری برای در آوردن حرف ام و اینکه در نهایت بهتر است روبانی همرنگ با حرف ام را دور تا دور کارت مانند تصویر زیر ببندید.
ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 9 

کارت سه بعدی روز مادر
در این مدل کارت آمده ایم دو تکه کارت کوچک و بزرگ را روی هم چسبانده ایم و بعد هم روی کارت رویی یک روبان زیبا بسته و در نهایت با چسباندن یک پروانه ی کاغذی برجسته روی آن توانسته ایم مدل کارت را به صورت سه بعدی در بیاوریم.
 ایده هایی جالب برای درست کردن کارت تبریک به مناسبت روز مادر - تصویر 10تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه